×
home gala the war Zawodnicy Galeria Ring Girls Sponsorzy Kontakt Oglądaj Galę
☰ MENU
Oglądaj Galę

walki na
gołe pięści!

The War Pierwsza taka gala w Polsce!

Gala the War

Gala 3×3 The War to przełomowe wydarzenie w polskim świecie sztuk walki, przekroczenie kolejnych granic.

Gołe pięści, tylko stójka i trzech naprzeciwko trzem.  Prawdziwie charakterni bohaterowie, z wielu stron Polski i Świata. Jako rozjemca w ringu – doświadczony wojownik Michał Wlazło. Absolutnym novum jest brak podziału starć na rundy – każde zdarzenie będzie się toczyło bez limitu czasu, aż do nokautu całej ekipy. Tego jeszcze nie było i tego nie możecie przegapić.

Gala The War powstała z miłości do korzeni mieszanych sztuk walki i oddania hołdu wojownikom ulicy. Twórcy gali dokładają wszelkich starań by wyselekcjonować najlepsze, charakterne ekipy oraz wojowników, którzy zawalczą w pojedynkach jeden na jednego. Ten unikalny w skali światowej projekt, łączy w sobie wszystko co najpiękniejsze i najbardziej krwawe w sztukach walki.

Rozgrywki będą toczyły się w systemie pucharowym, a zwycięska ekipa wróci bogatsza o 150 tysięcy złotych.

Gdzie można obejrzeć galę?

Pierwsza taka gala w Polsce! Kibicowska gala na gołe pięści, a to nie wszystko!

Tylko u nas zobaczycie starcie 3vs3 najpotężniejszych wojowników! Już wkrótce dowiemy się która z ekip jest najmocniejsza! To będzie historyczne wydarzenie!!!

Gołe pięści, tylko stójka i trzech naprzeciwko trzem. Prawdziwie charakterni bohaterowie, z wielu stron Polski i Świata. Jako rozjemca w ringu – doświadczony wojownik Michał Wlazło. Absolutnym novum jest brak podziału starć na rundy – każde zdarzenie będzie się toczyło bez limitu czasu, aż do nokautu całej ekipy. Tego jeszcze nie było i tego nie możecie przegapić.

Najnowsze Wiadomości!

Kogo zobaczycie w klatce The War?

Dwie ekipy przedstawione, wkrótce kolejne... Tymczasem mamy do Was dwa pytania. Pierwsze, kogo myślicie, że zobaczycie w klatce The War?

Drugie, zbliżone - kto według Was powinien stoczyć boje podczas tej unikalnej gali. Dodatkowa, ważna informacja. Ze względów przepisów pandemicznych, obecność ekip zagranicznych stoi pod znakiem zapytania, więc zgłoszenia są wciąż otwarte, czekamy na 2 teamy! Do zobaczenia 10.04 na konferencji prasowej! The War!!!!

Przypominamy o konferencji!

Przypominamy o konferencji która będzie transmitowana na naszym facebooku już w najbliższą sobotę 10.04 o godzinie 16:00.

Informujemy również, że ze względu na sytuacje w kraju i przedłużenie obostrzeń, konferencja musi odbyć się w kameralnym gronie bez publiczności. Do zobaczenia!

sponsorzy