×
home gala the war Zawodnicy Galeria Ring Girls Sponsorzy Kontakt Oglądaj Galę
☰ MENU
Oglądaj Galę

walki na
gołe pięści!

The War Pierwsza taka gala w Polsce!

Ring Girls

Cześć, jestem Maja mam 19 lat, moją pasją jest sport i taniec, od dwóch lat trenuje na siłowni.

Dodatkowo pracuje jako fotomodelka i hostessa na różnych eventach. W niedalekiej przyszłości planuje studia dziennikarskie i chce rozwijać się w tym kierunku.

Hej! Jestem Gabrysia i mam 20 lat. Uwielbiam aktywny tryb życia.

Od siedmiu lat trenuje lekkoatletykę, konkretniej bieganie- codzienne treningi i zgrupowania pochłaniają praktycznie cały mój czas. Dodatkowo jestem studentką na kierunku kryminologia i kryminalistyka.

Cześć, jestem Joanna mam 21 lat, jestem rodowitą Torunianką.

Pracuje w branży motoryzacyjnej, w świecie modelingu oraz podprowadzam drużynę żużlową. Uwielbiam aktywny i zdrowy tryb życia oraz dbanie o siebie i swoje ciało.

Cześć, jestem Nikola mam 19 lat, interesuje się makijażem i sportem.

W wolnym czasie lubię gotować. Często biorę udział w sesjach zdjęciowych jako fotomodelka a swoją przyszłość wiążę z kosmetologią.

Gdzie można obejrzeć galę?

Pierwsza taka gala w Polsce! Kibicowska gala na gołe pięści, a to nie wszystko!

Tylko u nas zobaczycie starcie 3vs3 najpotężniejszych wojowników! Już wkrótce dowiemy się która z ekip jest najmocniejsza! To będzie historyczne wydarzenie!!!

Gołe pięści, tylko stójka i trzech naprzeciwko trzem. Prawdziwie charakterni bohaterowie, z wielu stron Polski i Świata. Jako rozjemca w ringu – doświadczony wojownik Michał Wlazło. Absolutnym novum jest brak podziału starć na rundy – każde zdarzenie będzie się toczyło bez limitu czasu, aż do nokautu całej ekipy. Tego jeszcze nie było i tego nie możecie przegapić.

Najnowsze Wiadomości!

Kogo zobaczycie w klatce The War?

Dwie ekipy przedstawione, wkrótce kolejne... Tymczasem mamy do Was dwa pytania. Pierwsze, kogo myślicie, że zobaczycie w klatce The War?

Drugie, zbliżone - kto według Was powinien stoczyć boje podczas tej unikalnej gali. Dodatkowa, ważna informacja. Ze względów przepisów pandemicznych, obecność ekip zagranicznych stoi pod znakiem zapytania, więc zgłoszenia są wciąż otwarte, czekamy na 2 teamy! Do zobaczenia 10.04 na konferencji prasowej! The War!!!!

Przypominamy o konferencji!

Przypominamy o konferencji która będzie transmitowana na naszym facebooku już w najbliższą sobotę 10.04 o godzinie 16:00.

Informujemy również, że ze względu na sytuacje w kraju i przedłużenie obostrzeń, konferencja musi odbyć się w kameralnym gronie bez publiczności. Do zobaczenia!

sponsorzy